دانلود و نصب تاپ

دانلود و نصب تاپ

روش نصب و فعال سازی اپلیکیشن پرداخت موبایلی تاپ

 

پس از دانلود کردن اپلیکیشن تاپ گزینه نصب را انتخاب و اپلیکیشن را باز کنید  .

توجه داشته باشید که در این زمان باید گوشی شما به اینترنت متصل باشد
شماره تلفن همراه خود را به صورت کامل در قسمت مشخص شده ، وارد کنید

پس از درج شماره تلفن همراه خود در سیستم عامل های اندروید و IOS و لمس گزینه مرحله بعدی ، وارد قسمت بعدی می شوید تا پیامک فعال سازی برای شما ارسال گردد و پس از دریافت پیامک فعال سازی ، بصورت اتوماتیک پس از گذشت چند ثانیه برنامه به صورت خودکار فعال خواهد شد . در غیر این صورت در زمان 2 دقیقه اختصاص داده شده ، کد فعالسازی پیامک شده را شخصا در این قسمت وارد نمایید . 

در صورتیکه در زمان مشخص شده کد فعال سازی را دریافت نکردید درخواست مجدد کد فعالسازی را لمس نموده و مراحل را ادامه دهید .

تبریک ، شما اپلیکیشن پرداخت موبایلی تاپ را نصب نمودید و هم اکنون می توانید با انجام اولین تراکنش وارد قرعه کشی پورشه ماکان شوید.

با دعوت از دوستانت و افزایش تعداد تراکنش ها می تونی در جشنواره پورشه تاپ شرکت کنی و پورشه ماکان 2016 رو به خودت نزدیکتر کنی .

نصب کن ، استفاده کن ، پورشه ببر

نحوه محاسبه امتیاز دانلود و نصب اپلیکیشن در باشگاه مشتریان تاپ

 

شما با اولین باری که اپلیکیشن تاپ را به هر طریق ممکن دانلود ، نصب و فعالسازی می کنید 13,500 امتیاز از تاپ هدیه ، خواهید گرفت .

فراموش نکنید تا زمانی که اولین تراکنش ( پرداخت قبض ، خرید شارژ ، خرید بسته اینترنت ، کمک به نیکوکاری ، پرداخت جریمه ، خرید طرح ترافیک ، پرداخت بدون کارت و ... ) انجام ندهید وارد قرعه کشی های تاپ نخواهید شد .

نکته : شما می توانید اپلیکیشن تاپ را بروی ابزار های مختلف الکترونیکی و هوشمند خود نصب نمایید و با این کار به پورشه نزدیک تر شوید ...

مثال :

اگر شما سه ابزار هوشمند دارید ( یک گوشی تلفن همراه آیفون ( واقعا مدلش مهم نیست ، مهم اینکه اپله (:  ) ، یک گوشی تلفن همراه اندرویدی و یک تبلت اندرویدی ) شما می توانید برای هر کدام از این ابزارها یک اپلیکیشن تاپ دانلود و نصب کنید و با وارد کردن شماره همراهتون کد فعال سازی دریافت کنید .

به شرط آنکه شماره همراه های متفاوتی را در اختیار داشته باشید ( در حال حاضر کدوم اپراتورش زیاد مهم نیست ) ؛ با این کار امکان برنده شدنت رو بیشتر می کنی تا امتیاز بیشتری برای خودت ذخیره کنی . 

3 دانلود ، نصب و کد فعالسازی ( هر ورود اولیه ویژه مشترکین جدید 13,500 امتیاز ) = 3 بار 13,500 امتیاز تاپ و حداقل 3 کد قرعه کشی ( هر 10,000 امتیاز = 1 کد قرعه کشی ) در جشنواره های تاپ با 3 ابزار متفاوت

با خودت تکرار کن پورشه مال منه